تبلیغات
کودک سالم - پینگ پنگ مسئولان با سرنوشت كودكان
خبرگزاری فارس: گلایه نجف زاده از پینگ پنگ مسئولان با سرنوشت کودکان 
 
کامران نجف زاده سفیر طلایی کودکان و سالمندان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: در روزهایی که برخی وکلای ملت برای کسب امتیازات مادام العمر خیز برداشته‌‌اند من حیران، مثل آدم‌های گیج و گنگ دنبال یک نفر می‌گردم بگوید چرا باید قانون زندگی چند هزار کودک بی سرپرست و خانواده منتظر کودک چهارسال و نیم در پینگ پنگ حضرات گرفتار شود؟ 
 
نجف‌زاده با طرح این پرسش که مگر نه اینکه بعد از پنجاه سال در 28 مهر 1387 قانون حمایت از کودکان بی سرپرست تصویب شده پس چرا مجلس پس از ایرادات وارده از سوی شورای نگهبان آن را مصوب نمی‌کند؛ ابراز امیدواری کرد: نمایندگان حالا که تعطیلات مجلس تمام شده ایرادات شورای نگهبان را بگیرند و تکلیف این قانون را روشن کنند. 
 
سفیر طلایی کودکان و سالمندان گفت: سوگندنامه بحث فرزندخواندگی که ریشه‌های دیرینی نیز دارد چنان دشوار شده که بسیاری از خانواده‌هایی که می‌خواهند چنین کنند در میانه راه پشیمان می‌شوند. 
 
وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است که یک خیزش خوب برای کودکان بی سرپرست را شاهد باشیم؛ اظهار داشت: اگر سری به برخی مراکز بهزیستی بزنید و از حال و روز کودکان شیرخواره ای که رها شده‌اند یا نوجوانان و کودکانی که هزار مشکل دارند باخبر شوید به دنیا جور دیگری نگاه می‌کنید. 
 
سفیر کودکان گفت: گاهی هدیه یک عروسک ساده و سرزدن به یک شیرخوارگاه می‌تواند دلهایی را شاد کند و همین برای آدمیزاد می‌ماند.

برداشت از عصر ایرانطبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: كودك،  
دنبالک ها: عصر ایران،  

تاریخ : سه شنبه 25 تیر 1392 | 04:23 ب.ظ | نویسنده : شکوفه های فدک | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.