تبلیغات
کودک سالم - كودكان سرطانی در كنار جواد نكونام

  کاپیتان و دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران که به همراه این تیم راهی جام جهانی 2014 برزیل شده اند با حضور در میان کودکان سرطانی یک روز خوب و بیادمادنی برای آنها رقم زدند. این بار فوتبال در خدمت دوستی و خوشبختی بود تا کودکانی که با سرطان دست و پنجه نرم می کنند لحظات شیرینی را کنار دو بازیکن تیم ملی سپری کنند.

  به گزارش مهر، جواد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران به همراه علیرضا حقیقی و وحید مظاهری در موسسه خیریه حمایت از کودکان  مبتلا به سرطان محک حضور یافتند و دیدار نمادین فوتبال گل کوچک را در محوطه سالن این بیمارستان برگزار کردند.

  نکونام  که پس از ورود به موسسه محک در نشست خبری حضور داشت سپس به سالن برگزاری مراسم رفت. کودکان سرطانی و خانواده هایشان با دیدن کاپیتان تیم ملی ایران سراپا دچار شور و شعف شده و به خوشحالی پرداختند

 

  در پایان این بازی جامی نمادین که توسط کودکان محک آماده و روی آن نقاشی شده بود  به همراه یک تابلو نقاشی دیگر جواد نکونام اهدا شد و بازیکنان دو تیم هم با جواد نکونام و علیرضا حقیقی و همچنین وحید مظاهری که مهمان ویژه این مراسم بود عکس یادگاری انداخت.

 

.
  در پایان این مراسم جواد نکونام به همراه علیرضا حقیقی و وحید مظاهری با همراهی آراسب احمدیان مدیرعامل موسسه محک به بخش هایی از این موسسه رفتند و با کودکان سرطانی دیدار و گفتگو کردند

برداشت از عصر ایران

 

   سرطان بیماری است كه آثار مخربی بر روحیه بیمار و خانواده او دارد . و به ویژه اگر سرطان دامان كودك را در خانواده بگیرد با حزن صد چندان خواهد شد .  این بیماران و خانواده آنها نیاز زیادی به حمایت و همراهی مسئولان و مردم دارند . و این اقدام  ورزشكاران ما چه بسیار پسندیده است چون هم باعث می شود بار اندوه این بیماران التیام یابد كه این گروه بیش از هر چیز به یك روحیه بالا برای مبارزه با بیماری خود احتیاج دارند . و همچنین باعث می شود به مردم یادآوری شود كه كودكان و  هم وطنانی هستند  كه باید به آنها توجه بیشتری كرد ..
طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: جواد نکونام، محک،  
دنبالک ها: عصر ایران،  

تاریخ : پنجشنبه 27 تیر 1392 | 12:35 ب.ظ | نویسنده : شکوفه های فدک | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.